Kierownik ds. Utrzymania Ruchu w GGG Sp. z o.o.

Opis stanowiska:

• Zarządzanie działem Utrzymania Ruchu i monitorowanie jego pracy
• Tworzenie standardów i warunków do prawidłowej eksploatacji infrastruktury przedsiębiorstwa
• Organizacja i nadzór nad instalacją, odbiorem, modernizacją i konserwacją infrastruktury technicznej
• Zapewnienie ciągłości produkcji
• Nadzorowanie prac wykonywanych przez serwisy zewnętrzne

Oczekiwania:

• wykształcenie min. średnie o profilu technicznym
• min. 3-letnie doświadczenie w kierowaniu zespołem
• mile widziane uprawnienia Audytora wewnętrznego ISO9001, 14001 oraz inne związane
z ww. stanowiskiem

Oferujemy:

• stabilne warunki zatrudnienia oparte na umowie o pracę
• pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie
• możliwość rozwoju zawodowego i awansu
• wsparcie doświadczonych współpracowników
• karty MultiSport

* Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez GGG Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu, zgodnie zobowiązującymi przepisami”

Pełna treść klauzul informacyjnych dostępna jest na stronie www.ggg.pl w zakładce „praca”:

GGG poster3