Poszukujemy kandydata lub kandydatki na stanowisko:

PRACOWNIK DZIAŁU ZAKUPÓW

OPIS STANOWISKA:

  • Obsługiwanie procesu realizacji zapytań i zamówień na materiały i usługi
  • Nadzór nad terminową realizacją zamówień
  • Optymalizacja kosztów materiałów i usług
  • Nawiązywanie nowych oraz utrzymywanie bieżących kontaktów z dostawcami

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Praktyczna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
  • Znajomość rynku branży metalowej będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • Ciekawą pracę w firmie będącej liderem w swojej branży
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Wynagrodzenie adekwatne do osiągnięć zawodowych

DOKUMENTY:

Prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.).

Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.”

GGG poster3