Poszukujemy kandydata lub kandydatki na stanowisko:

Automatyk i Robotyk

Opis stanowiska:
• Wdrażanie i uruchamianie nowych procesów i linii technologicznych z wykorzystaniem robotów przemysłowych i współpracujących (cobotów)
• Kontrola, modyfikacja i udoskonalanie przebiegu procesu produkcyjnego
• Programowanie i serwisowanie robotów przemysłowych i współpracujących (cobotów)
• Integracja robotów z maszynami CNC i CMM
• Współpraca z działem technologicznym, badań i rozwoju oraz utrzymania ruchu

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria produkcji, mechanika i budowa maszyn, robotyka, automatyka lub pokrewne)
• Doświadczenie w prowadzeniu projektów związanych z implementacją nowych procesów i instalacją nowych urządzeń
• Znajomość sterowników FANUC
• Uprawnienia elektryczne SEP
• Znajomość zagadnień sieci komputerowych, przemysłowych protokołów transmisyjnych i przemysłowych standardów PLC
• Znajomość zagadnień z serwisowania maszyn przemysłowych

Mile widziane:
• Doświadczenie w zastosowaniu robotów w spawalnictwie i obróbce wykończeniowej

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Atrakcyjne warunki pracy
• Możliwość ciągłego rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności
• Atrakcyjny system wynagradzania
• Nowoczesne narzędzia pracy – zaawansowany technologicznie park maszynowy
• Benefity i wsparcie pracownicze:
• Elastyczne godziny pracy
• Multisport
• Świadczenia socjalne
• Prywatna opieka zdrowotna
• Ubezpieczenie grupowe
• Nauka języków obcych

* Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez GGG Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu, zgodnie zobowiązującymi przepisami”

Pełna treść klauzul informacyjnych dostępna jest na stronie www.ggg.pl w zakładce „praca”

GGG poster3